DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ loutky 7 ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Dlouhý, Široký, Bystrozraký loutky 7 ks. Král, princ, princezna, čaroděj, Dlouhý, Široký, Bystrozraký. 3 veselí a stateční chlapíci. Loutky k pohádce.

Dostupnost Vyprodáno
180 Kč
Kód produktu V47133
Výrobce MARIONETINO
Kategorie DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dlouhý, Široký, Bystrozraký – FIGURKY do ruky k české pohádce. Půvabné postavičky s mnoha vtipnými detaily. Figurky jsou vysekávány z nejkvalitnější knihařské lepenky. Tento materiál je velice pevný, odolností srovnatelný se dřevem. Ekologický materiál velmi příjemný do ruky.

POSTAVY
Dlouhý, Široký, Bystrozraký, král, princ, princezna, čaroděj

REKVIZITY
prsten, žalud, drahokam

MATERIÁL
Loutky, kulisy i rekvizity jsou vyrobeny z knihařské lepenky kašírované po obou stranách. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy.


Jak můžete naše postavičky využít?

1) jako FIGURKY DO RUKY
Toto je nejlevnější a nejjednodušší způsob. Držíte postavičky v ruce a s dětmi si vyprávíte pohádku v podstatě kdekoliv. Na stole, v postýlce, v autě, ve vlaku apod. Protože hlavní je dle našeho názoru příběh, na který se dítě soustředí a do kterého se může zapojovat. Tato varianta je ideální pro velmi malé děti.

2) jako LOUTKY
Postavy můžete samozřejmě využít jako loutky do Vašeho loutkového divadla. V tomto případě budete potřebovat tyčku. Pokud ji nemáte, naleznete ji v SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH. Návod na připevnění tyček naleznete v sekci SOUBORY.

3) jako MAŇÁSKY
Postavy můžete perfektně využít i jako maňásky ve Vašem maňáskovém divadle. Pokud maňáskové divadlo nemáte, podívejte se na naši nabídku.


Tip:
Rádi byste figurky použili jako dekoraci či jednoduše chcete, aby figurka stála?
Zakupte jí dřevěné botky. Nabízíme Vám je v SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH.

materiál postav: knihařská lepenka
materiál rekvizit: knihařská lepenka
počet postav: 7
velikost postav: 17 - 23 cm
počet rekvizit: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: