ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI LOUTKY S TYČKAMI

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Zvířátka a petrovští loutky s tyčkami. Oslík, pes, kočka, kohout, loupežníci. Zvířátka a loupežníci. Brémští muzikanti. Loutky k pohádce. Varianta s tyčkami..

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč
Kód produktu V47174
Značka MARIONETINO
Kategorie Loutky
Záruka 2 roky
 

Balení obsahuje loutky k pohádce Zvířátka a loupežníci. Možná tuto pohádku znáte pod názvem Zvířátka a Petrovští nebo Brémští muzikanti. Zvířátka Vám navíc umožní si zahrát pohádku O pejskovi a kočičce či O kohoutkovi a slepičce.

Vynikající nástroj na rozvoj řeči a fantazie. Určeno pro domácí loutková divadla. Česká hračka pro děti od 3 let. Varianta s tyčkami.


LOUTKY
pejsek, kočička, kohoutek, slepička, oslík, loupežník s pistolí, loupežník s pytlem

MATERIÁL
Loutky, kulisy i rekvizity jsou vyrobeny z knihařské lepenky kašírované po obou stranách. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy.

PŘÍSLUŠENSTVÍ
7 dřevěných tyček k loutkám

Loutky jsou oboustranné a všechny mají do detailu vypracovanou přední i zadní část. Jsou vysekávány z nejkvalitnější knihařské lepenky. Pevnost tohoto materiálu je srovnatelná se dřevem, nicméně pořizovací náklady jsou nesrovnatelně nižší. Ekologický materiál příjemný do ruky.

materiál postav: knihařská lepenka
materiál tyček: dřevo
počet loutek: 7
velikost loutek bez vodicích tyček: 10 - 18 cm
počet tyček: 7
velikost tyčky: 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: