ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI loutky Loutky pro děti

Kód: V47173
159 Kč / ks
Na dotaz

Loutky pro děti k pohádce Zvířátka a loupežníci. Loutky Oslík, Loupežník s bambitkou, Loupežník s lupičským pytlem, Pejsek, Kočička, Kohoutek, Slepička. Krásné oboustranné loutky, perfektní do ruky. Pevný, ekologický materiál. Balení obsahuje 7 ks loutek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte pohádku Zvířátka a loupežníci? Anebo pohádku Brémští muzikanti? Či pohádku Zvířátka a Petrovští? Je to stále jedna a ta samá pohádka pod různými jmény. Veselá, roztomilá a pro děti napínavá pohádka o tom, jak chytrá zvířátka přechytračila hloupé loupežníky.

V balení naleznete loutky, které jsou kvalitní; pevné, příjemné na dotek. Jsou oboustranné a mají zpracovaná záda, takže vypadají dpbře zpředu i zezadu. Loutky jsou šikovné i tím, že jsou skladné, nezaberou mnoho místa; snadno je uklidíte a můžete si je s sebou vzít kamkoliv.

Loutky jsou ideální na vyprávění pohádky. Když si budete říkat pohádku s loutkami, pohádka ožije. Děti si s loutkami často povídají anebo naopak mluví za postavu. Dospělí se tak často dovědí zajímavé informace o tom, co se jejich dětem líbí, jak co vnímají anebo naopak mohou případně zjistit, jestli se děti něčeho bojí anebo jestli je něco trápí.

Loutky
loupežník s pistolí
loupežník s pytlem
oslík
kohout
kočka
pes
slepice

MATERIÁL
Loutky vyrábíme z velmi pevného a ekologického materiálu, který se jmenuje knihařská lepenka. Běžně se z něj vyrábí desky ke společenským hrám či dětská leporela. Materiál je natolik pevný, že tvrdost a odolnost je srovnatelná se dřevem. Co je též velmi důležité, materiál je velmi příjemný na dotek a dětem se dobře drží v ruce.

VELIKOST
Velikost záleží na druhu loutky, kohoutek se slepičkou mají výšku cca 10 cm, oslík cca 19 cm

VYUŽITÍ
Loutky jsou výborné na vyprávění pohádek. Nejjednodušší způsob je držet loutku v ruce a vyprávět dětem pohádku. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví.
Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Pokud byste potřebovali k loutkám tyčky, můžete si je objednat v sekci Příslušenství
Další informace týkající se vodění loutek a připevnění tyček nabízíme v článku Jak vodit loutky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Loutky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
materiál postav:: knihařská lepenka
počet postav:: 7
velikost postav:: 10 - 18 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZD Avatar autora | 5.7.2020
Všechny loutky jsou nádherné, šmrncovní loupežníci, milá zvířátka, ale oslík, oslík předčil očekávání. Je velký, dobře oblečený, pěkné vycházkové boty. Vlídná tvář. Tuším, že bude mít mezi našimi loutkami prim. Taky jsme se na něho docela dlouho těšili.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: