SNĚHURKA - LOUTKA, MAŇÁSEK

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

SNĚHURKA - LOUTKA, MAŇÁSEK do Vašeho divadla. Příjemný materiál, oboustranné kvalitní provedení.Lze využít jako maňásky či loutky do loutkového divadla. Vynikající pro rozvoj řeči a fantazie. Česká hračka pro děti od 3 let.Dostupnost Vyprodáno
85 Kč
Kód produktu 47232
Značka MARIONETINO
Kategorie Sněhurka a sedm trpaslíků
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

SNĚHURKA - LOUTKA, MAŇÁSEK do Vašeho divadla. Příjemný materiál, oboustranné kvalitní provedení.Lze využít jako maňásky či loutky do loutkového divadla. Vynikající pro rozvoj řeči a fantazie. Česká hračka pro děti od 3 let.


Jak můžete Sněhurku využít?
1) jako LOUTKU do Vašeho loutkového divadla.
Balení obsahuje dřevěnou tyčku. Tyčku je možno trvale přilepit. Pokud chcete loutku používat současně i jako maňáska, doporučujeme tyčku nelepit, ale pouze fixovat pomocí speciální lepící gumy Kores GUMFIX. Tyčku poté můžete libovolně sundat i nandat, aniž by se loutka poškodila. Tyčka se u loutek fixuje shora. Návod na připevnění tyček naleznete v sekci SOUBORY.

2) jako MAŇÁSKA
Postavu můžete perfektně využít i jako maňáska ve Vašem maňáskovém divadle. Držíte ji v ruce či za tyčku. Tyčka se u maňásků fixuje zdola. Pokud maňáskové divadlo nemáte, podívejte se na naši nabídku.


Tip:
Rádi byste Sněhurku použili jako dekoraci či jednoduše chcete, aby hezky stála?
Zakupte jí dřevěné botky. Nabízíme Vám je v SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH.BABIČKA ANIČKA - LOUTKA do Vašeho loutkového divadla. Příjemný materiál, oboustranné kvalitní provedení. Krásný český výrobek.

materiál postavy: knihařská lepenka
materiál tyček: dřevo
velikost loutky: 18 cm
velikost tyčky: 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: