UHU DOUBLEfix invisible - 12 dílků extra silné průhledné lepící pásky Lepení

Kód: UHU26346
99 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
12 dílků oboustranné průhledné lepicí pásky pro čisté a dlouhodobé lepení. Páska je předsekána na jednotlivé dílky, každý dílek unese až 2,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná lepící páska, která je nasekaná na jednotlivé dílky a připravená k okamžitému použití. Tyčka přilepená na loutku touto lepící páskou drží naprosto perfektně a spolehlivě. Lepení je velice snadné díky předsekaným dílkům a pokud se Vám stane, že po přilepení bude kousek pásky přečnívat, vůbec to nevadí, protože je páska průhledná.

POPIS:
12 dílků velmi pevné oboustranné transparentní lepicí pásky, pro čisté a dlouhodobé lepení v interiéru i exteriéru. Ideální pro připevnění dekorativních předmětů, háčků, držáků, teploměrů, dekoračních lišt a profilů, domovních čísel, jmenovek a mnoha dalších. Je též použitelná v koupelnách a je vhodná i k upevňování předmětů v automobilech. Odolává UV záření a vlhkosti.
Nosnost jednoho dílku je 2,5 kg (v závislosti na teplotě, okolní vlhkosti, poréznosti lepeného předmětu, apod.) Teplotní odolnost je od -30°C do +80°C

ROZSAH POUŽITÍ: Neviditelná varianta šroubů a hřebíků. Poskytuje permanentní a bezpečné fixování předmětů na většině površích. Vhodná pro lepení na kovy, sklo, plasty, dlaždice, lakované dřevo, kámen aj. Není vhodná pro lepení na drsné povrchy.

NÁVOD K POUŽITÍ: Lepené díly musí být čisté, suché a odmaštěné. Jednu stranu pásky přitiskněte na lepený předmět. Potom odstraňte červený ochranný film a přitlačte druhý lepený díl po dobu alespoň 5 sekund.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: