DOPRAVA A PLATBA

Dobrý den, milí zákazníci,
zde Vám přinášíme přehled možností, které můžete využít při dopravě a platbě.

KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

DOPRAVA ZDARMA NAD 1 200 Kč
Využijte tuto možnost! Pokud u nás nakoupíte zboží nad částku 1 200 Kč, nezaplatíte za dopravu nic, budete ji mít zcela zdarma :-)

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY - 99 Kč
Balík dostanete přímo do ruky. Pokud nejste doma, doručovatel Vám balík uloží na nejbližší pobočku České pošty, kde může zůstat po dobu 7 dnů. Nicméně předem Vám přijde SMS nebo e-mail s informací o době dodání či o možnosti tuto dobu změnit.

PPL - 99 Kč
Stejně dobře můžete využít přepravní službu PPL. V den doručení se Vám ozve řidič PPL a navrhne čas předání balíku. Pokud Vám čas nevyhovuje, můžete si s řidičem domluvit náhradní termín nebo si zásilku můžete sami převzít na nejbližším depu PPL po dobu 14 dnů.

ZÁSILKOVNA - 70 Kč
Toto je jednoznačně nejlevnější způsob (pokud nevyužijete možnost mít dopravu zdarma). Navíc si můžete zboží vyzvednout kdykoliv, kdy se Vám to hodí. Vyberte si nejbližší pobočku Zásilkovny - je jich mnoho, více než 550 v ČR. Jakmile zboží zabalíme a odešleme, obdržíte informační e-mail. Jakmile zásilka dorazí na místo, obdržíte sms a e-mail s heslem pro vyzvednutí zásilky. Přes Zásilkovnu je také levnější dobírka, pokud si tuto možnost platby vyberete.

OSOBNÍ ODBĚR - 0 Kč
Pokud se pohybujete v blízkosti Prahy 8, Horňátecká 1772/19, rádi se s Vámi domluvíme na osobním převzetí. Pozor, je však nutné dopředu zavolat a domluvit se na termínu. nejlépe prosíme volejte telefon 736 607 273. Pokud si zboží vyzvedáváte, je nutno platit pouze hotově.


JAK MŮŽETE ZA NÁKUP ZAPLATIT?

DOBÍRKOU - 35 Kč
tato cena platí pro dobírku v souvislosti s využitím služeb České Pošty či PPL

DOBÍRKOU - 25 Kč
tato cena platí pro dobírku v souvislosti s využitím služeb Zásilkovny

PŘEVODEM - 0 Kč

Na dalších platebních metodách pracujeme.


KDY ZBOŽÍ DOSTANETE?
Pokud je zboží skladem, snažíme se vyřizovat objednávky nejpozději do dvou pracovních dnů. Tzn., že zabalené a připravené zboží je předáno přepravci do druhého pracovního dne od obdržení objednávky. Poté je třeba nutno přičíst čas, který přepravce potřebuje na doručení. U služeb, které nabízíme, trvá obvyklr přeprava zboží 1 - 2 pracovní dny.