DOPRAVA A PLATBA

Kdy bude balíček u Vás doma?

Objednané zboží, které máme skladem, odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů. Dále již vše záleží na dopravci, kterého si vyberete. Seznam námi používaných dopravců naleznete níže.
Není-li zboží na skladě, v detailu produktu se objeví hláška Na dotaz. V tom případě Vás budeme kontaktovat a domluvíme si termín dodání.

 

Vyberte si svého dopravce:

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL
Doručí zboží k Vám domů na Vaši adresu. Řidič PPL se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu PPL. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám..
U objednávky po ČR účtujeme poštovné, které činí 109 Kč,

KURÝR DPD
Vysoká kvalita doručení, pepravce garantuje rychlé a kvalitní doručení, nabízí webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si můžete změnit adresu i termín. Budete průběžné informováni pomocí zpráv SMS a e-mailem:
1 den před doručením získáte přihlašovací údaje do DPD Kurýra,
v den doručení se dozvíte hodinový interval, ve kterém kurýr dorazí.
U objednávky po ČR účtujeme poštovné, které činí 135 Kč,

ZÁSILKOVNA
Tento dopravce provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR je dokonce ve všech městech nad 1 500 obyvatel. Více na https://www.zasilkovna.cz/.
 U objednávky po ČR účtujeme poštovné, které činí 109 Kč. 

ČESKÁ POŠTA
Česká pošta dodá Vaši objednávku kamkoliv si budete přát. Zásilka by měla být doručena druhý den po odeslání a doručovatel Vás informuje prostřednictvím SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám.
U objednávky po ČR účtujeme poštovné, které činí 109 Kč.

 

Platit můžete těmito způsoby:

DOBÍRKOU:                    
cena 40 Kč

BANKOVNÍM PŘEVODEM:
zdarma

PLATEBNÍ KARTOU přes platební bránu Gopay:   
zdarma

 

Využijte možnost dopravy ZDARMA od 2500 Kč!
Platí pro všechny dopravce. Kromě toho je doprava i platba zdarma u vybraných produktů, u kterých je štítek DOPRAVA ZDARMA.