Pohádky k divadlu

Loutkové pohádky. Loutková pohádka. Pohádky pro loutkové divadlo. Pohádky pro loutková divadla. Pohádka k divadlu. Pohádky k divadlu.

Nejprodávanější

11 položek celkem
boudo budko loutkova pohadka babkova rozpravka marionetino (2)
Novinka
od 465 Kč

Set loutek a kulis k pohádce Boudo budko, kdo v tobě přebývá. Oboustranné loutky, kulisa Bouda, scéna se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem...

Kód: V47495
cervena karkulka ciapocka loutkova pohadka babkova rozpravka marionetino (5)
od 465 Kč

Loutková sada O Červené Karkulce. Obsahuje 4 ks loutek, rekvizity, 3 kulisy a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem loutkovém divadle.

Kód: V47334
tri prasatka o trech prasatkach loutky kulisy marionetino (26)
od 449 Kč

Pohádka O třech malých prasátkách a vlkovi. Obsahuje 6 ks loutek, 3 prasečí domečky, rekvizity, a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve...

Kód: V47812
o kuzlatkach loutky kulisy marionetino (1)
Novinka
od 465 Kč

Loutková pohádka O Kůzlátkách. Obsahuje 9 ks loutek, rekvizitu, kulisu a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem loutkovém divadle.

Kód: V47488
pernikova chaloupka janko a marienka loutky babky marionetino (2)
od 465 Kč

Loutková sada O Perníkové chaloupce. Obsahuje 5 ks loutek, rekvizity, kulisu a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem loutkovém divadle.

Kód: V47328
budulinek loutkova pohadka babkova rozpravka marionetino (2)
od 465 Kč

Loutková sada O Budulínkovi. Obsahuje 7 ks loutek, rekvizity, 2 kulisy a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem loutkovém divadle.

Kód: V47336
kral princ princezna kasparek hrad loutky babky kulisy marionetino (2)
od 365 Kč

Loutky a kulisy do loutkového divadla. Královská sada. Král, Princ, Princezna, Kašpárek. Scéna Hrad, Hradní síň. Sadu využijete zcela podle vlastní fantazie.

Kód: V47332
drak cert jezibaba vodnik loutky babky strasidla marionetino (6)
od 365 Kč

Loutky a kulisy do loutkového divadla. Veselá strašidla. Vodník, Čert, Ježibaba, Drak. Scéna Hluboký les, Paseka. Sadu využijete zcela podle vlastní fantazie

Kód: V47329
kralovska sada loutky babky kulisy marionetino (1)
od 465 Kč

Loutky a kulisy do loutkového divadla. Král, královna, princ, princezna, kašpárek, bílá paní, bezhlavý rytíř, čaroděj. Scéna Hrad, Hradní síň. Sadu využijete zcela podle...

Kód: V47331
MARIONETINO Sněhurka a sedm trpaslíků - Loutková pohádka
od 365 Kč

Sada loutek a kulis k pohádce o Sněhurce. 8 loutek, 2 rekvizity, kulisa, 2 scény. Sněhurka, Trpaslíci, kouzelné zrcadlo. Zasněžený les, Světnička trpaslíků. Doplňky k pohádce.

Kód: V47327
MARIONETINO Šípková Růženka - Loutková pohádka
od 365 Kč

Loutková sada O Šípkové Růžence. Obsahuje 2 ks loutek, 2 kulisy a scénu se dvěma motivy. Pohádku hrajte samostatně anebo ji využijte ve Vašem loutkovém divadle.

Kód: V47477

Loutkové pohádky. Loutková pohádka. Pohádky pro loutkové divadlo. Pohádky pro loutková divadla. Pohádka k divadlu. Pohádky k divadlu.