PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

Vše k pohádce Perníková chaloupka. Loutky, kulisy, texty, scénáře. Loutkové divadlo, figurky, maňásci. Pohádka bratří Grimmů.

 
80
29991802999
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - SCÉNÁŘ Kód: 47558
  Skladem 26 ks Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Perníková chaloupka - SCÉNÁŘ k perníkové pohádce. Součástí je alternativní pohádka naruby UČENLIVÁ JEŽIBABA. Nechybí PRACOVNÍ PŘÍLOHA s úkoly a výtvarnými listy. Vynikající pro práci a seznámení s pohádkou. Formát A4, vazba V1, 24 stran.

  80 Kč
 • PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - FIGURKY 5 ks Kód: V47135
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Pohádka o Perníkové chaloupce. Figurky Jeníček a Mařenka, ježibaba, dědek, tatínek. Rekvizity perníčky, džbánky, lopata, sekyra. Pohádky bratří Grimmů. Kreativní hračky do postýlky, do auta, na procházku.

  95 Kč
 • PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - LOUTKY 5 ks Kód: V47145
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Pohádka o Perníkové chaloupce. Loutky Jeníček a Mařenka, ježibaba, dědek, tatínek. Rekvizity perníčky, džbánky, lopata, sekyra. Pohádky bratří Grimmů. Kreativní hračky do postýlky, do auta, na procházku. PŘIBALENY DŘEVĚNÉ TYČKY.

  270 Kč
 • PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - LOUTKOVÁ POHÁDKA BEZ TYČEK Kód: 47328
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - loutková pohádka bez tyček. Pohádka o Jeníčkovi a Mařence. LOUTKY Jeníček, Mařenka, ježibaba, dědek, táta. REKVIZITY džbánky, lopata, sekyra, 3 perníčky. SCÉNA les, světnice ježibaby. SCÉNICKÉ DOPLŇKY pařez, perníková chaloupka.

  350 Kč
 • PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - LOUTKOVÁ POHÁDKA S TYČKAMI Kód: V47157
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  PERNÍKOVÁ CHALOUPKA - loutková pohádka s tyčkami. Pohádka o Jeníčkovi a Mařence. LOUTKY Jeníček, Mařenka, ježibaba, dědek, táta. REKVIZITY džbánky, lopata, sekyra, 3 perníčky. SCÉNA les, světnice ježibaby. SCÉNICKÉ DOPLŇKY pařez, perníková chaloupka.

  510 Kč
 • loutkove divadlo pernikova chaloupka 1 Akce Kód: 47634
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Loutkové divadlo Perníková chaloupka. Divadlo obsahuje loutky, kulisy, rekvizity a texty k voňavé perníkové pohádce o Jeníčkovi a Mařence. Pro děti od 3 let. KRÁSNÝ VÁNOČNÍ DÁREK!

  Původně: 990 Kč
  Ušetříte: 100 Kč (–10 %)

  890 Kč
 • loutkove divadlo pro deti se tremi pohadkami 1 Doprava zdarma Kód: 47639
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Loutkové divadlo pro děti se třemi pohádkami. Červená Karkulka, Perníková chaloupka, O neposlušných kůzlátkách. Divadlo obsahuje loutky, kulisy, rekvizity a texty ke třem nejznámějším pohádkám bratří Grimmů. Hračky pro děti od 3 let. KOUZELNÝ VÁNOČNÍ DÁREK! Kreativní hračky.

  .

  .

  Původně: 1 650 Kč
  Ušetříte: 60 Kč (–4 %)

  1 590 Kč
 • KARKULKA LES Novinka Doprava zdarma Kód: V47045
  Na dotaz Výrobce: MARIONETINO Záruka: 2 roky

  Dřevěné loutkové divadlo pro děti se třemi pohádkami. Pohádky Červená Karkulka, Perníková chaloupka, pohádka O kůzlátkách. Skládací divadelní kufřík obsahující loutky, kulisy, rekvizity i texty. Pohádky bratří Grimmů. Pro děti od 3 let. SKVĚLÝ VÁNOČNÍ DÁREK!

  2 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem