Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši důvěru i přízeň a přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2023. Pokud si budete chtít u nás nakoupit nějaký sortiment, zboží bude opět k dispozici během ledna 2023. Mnohokrát děkujeme :-)

Materiál loutek a kulis

Naše loutky vydrží i hodně drsné zacházení

Loutky, kulisy a rekvizity jsou vysekávány z nejkvalitnější knihařské lepenky. Materiál je tvrdý, pevný, odolností srovnatelný se dřevem. Základní složku tvoří papír lisovaný do desek o průměru 3 mm. Tato deska je tak pevná, že udrží váhu malého dítěte. Ekologický materiál, příjemný na hmat a do dětské ruky.

Co často slýcháváme aneb častý mýtus o papíru
Je zajímavé, pokud slyšíme, že je něco vyrobeno z papíru, tak si řekneme „„Nic to nevydrží, a jééje, to je z papíru, to se brzy zničí ..."
Pokud uslyšíme, že výrobek je vyroben z tvrzené desky o síle 3 mm, tak si řekneme, to je dobré. To bude pevné, kvalitní, to vydrží. Paradox je, že obojí je pravdou.

Papír sice tvoří základní složku materiálu, ze kterého jsou loutky a kulisy vyráběny, nicméně je lisován do desky o síle 3 mm. Tato deska je natolik pevná, že bez problémů udrží váhu dítěte. Pro lepší představu a názornost si vzpomeňte na nějakou kvalitní společenskou hru s pevnou hrací deskou. Či velmi kvalitní dětská leporela. Naše loutky jsou ještě pevnější a odolnější, protože jsou ze silnější desky. Navíc tento materiál umožňuje využít špičkové tiskové technologie, takže výsledkem jsou nádherné a živé barvy.

Takže se nebojte, naše loutky a kulisy určitě vydrží :-)

20190424_152219---upraveno

P1010120---upraveno