Materiál loutek a kulis

Naše loutky vydrží i hodně drsné zacházení

Loutky, kulisy a rekvizity jsou vysekávány z nejkvalitnější knihařské lepenky. Materiál je tvrdý, pevný, odolností srovnatelný se dřevem. Základní složku tvoří papír lisovaný do desek o průměru 3 mm. Tato deska je tak pevná, že udrží váhu malého dítěte. Ekologický materiál, příjemný na hmat a do dětské ruky.

Co často slýcháváme aneb častý mýtus o papíru
Je zajímavé, pokud slyšíme, že je něco vyrobeno z papíru, tak si řekneme „„Nic to nevydrží, a jééje, to je z papíru, to se brzy zničí ..."
Pokud uslyšíme, že výrobek je vyroben z tvrzené desky o síle 3 mm, tak si řekneme, to je dobré. To bude pevné, kvalitní, to vydrží. Paradox je, že obojí je pravdou.

Papír sice tvoří základní složku materiálu, ze kterého jsou loutky a kulisy vyráběny, nicméně je lisován do desky o síle 3 mm. Tato deska je natolik pevná, že bez problémů udrží váhu dítěte. Pro lepší představu a názornost si vzpomeňte na nějakou kvalitní společenskou hru s pevnou hrací deskou. Či velmi kvalitní dětská leporela. Naše loutky jsou ještě pevnější a odolnější, protože jsou ze silnější desky. Navíc tento materiál umožňuje využít špičkové tiskové technologie, takže výsledkem jsou nádherné a živé barvy.

Takže se nebojte, naše loutky a kulisy určitě vydrží :-)

20190424_152219---upraveno

P1010120---upraveno

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení