SNĚHURKA pozadí Scénické pozadí

Kód: V47161
249 Kč / ks
Skladem od 3.3.2023 (50 ks)

Pozadí scény do loutkového divadla. Pevná oboustranná deska s odlišným motivem na každé straně. Na jedné straně je vytištěn ZASNĚŽENÝ LES, druhá strana obsahuje trpasličí SVĚTNIČKU s postýlkami, talířky a hrníčky. Toto pozadí je určeno k pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kulisa nabízí divákům pohled do zasněženého lesa a vzápětí do útulné světničky, kde žijí trpaslíci. Poskytne Vám dokonalé prostředí pro pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících. Kulisa vyplňuje zadní část scény loutkového divadla. Je to pevná deska, kterou aplikujete tak, že ji pouze přiložíte na pozadí divadla a upevníte třeba kolíčkem. Kulisa je oboustranná, takže získáváte rovnou dvě scény. Výměna scény je jednoduchá, pouze desku otočíte. 

Kulisu můžete použít do jakéhokoliv našeho divadla anebo do Vašeho vlastního, pokud má stejný či podobný rozměr.

MOTIVY:
Zasněžený les
Světnice trpaslíků

VELIKOST:
46,3 cm x 32,3 cm

MATERIÁL:
knihařská lepenka

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulisy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
materiál:: knihařská lepenka
velikost scény (zadní kulisy):: 46,3 cm x 32,3 cm
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.11.2019
Divadýlko se základní výbavou jsem zakoupila v kamenném obchodě. Na webových stránkách dokupuji jednotlivé produkty. To je velice výhodné tím, že nemusím zakoupit všechny produkty najednou a mohu je dokupovat jednak podle stavu mých financí a jednak podle přání vnučky. Proto si myslím, že je cenově dostupné pro široký okruh zájemců. Produkty jsou všechny vhodné pro malé děti. U mé vnučky (4 roky) podněcují fantazii, podporují rozvíjení řeči.
5
Avatar autora | 24.1.2019
Velice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: