Královská sada III - loutky 4 ks Loutky pro děti
Kód: 47714Související produkty
Detailní popis produktu
OBSAH BALENÍ:
V balení naleznete loutky, které jsou kvalitní; pevné, příjemné na dotek. Jsou oboustranné a mají zpracovaná záda. Loutky jsou skladné, nezaberou mnoho místa; snadno je uklidíte a můžete si je s sebou vzít kamkoliv. Tyto loutky velmi dobře upotřebíte v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků.
LOUTKY
zlá královna
král
princ
hodná královna
MATERIÁL
Loutky vyrábíme z velmi pevného a ekologického materiálu, který se jmenuje knihařská lepenka. Běžně se z něj vyrábí desky ke společenským hrám či dětská leporela. Materiál je natolik pevný, že tvrdost a odolnost je srovnatelná se dřevem. Co je též velmi důležité, materiál je velmi příjemný na dotek a dětem se dobře drží v ruce.
VELIKOST
Velikost záleží na druhu loutky, cca 16 - 18 cm
VYUŽITÍ
Loutky jsou výborné na vyprávění pohádek. Nejjednodušší způsob je držet loutku v ruce a vyprávět dětem pohádku. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví.
Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Loutky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.1 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.