Čert a Káča - scénář, pracovní listy PDF ke stažení

Kód: E47798
ZDARMAZDARMA
MARIONETINO Čert a Káča - scénář k pohádce
129 Kč / ks
Skladem (83 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Scénář k pohádce O čertovi a Káče ke stažení. Ilustrovaný, přehledně napsaný. Návrhy scén, režijní poznámky. Tematická pracovní příloha. Objednejte a za minutku je u Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať již hledáte pouze inspiraci ke společnému programu s dětmi anebo přesnou dramatizaci pohádky, tento text Vám perfektně poslouží. Přijde Vám soubor materiálů, který je zpracován na motivy pohádky Čert a Káča. Obsahuje celkem 32 stran a skládá se z těchto částí:

SCÉNÁŘ k pohádce
PRACOVNÍ PŘÍLOHA s pracovními listy
ŠABLONY na výrobu loutek
CELKEM 32 stran

SCÉNÁŘ je ilustrovaný, přehledně napsaný. Na začátku každého obrazu je návrh scény, jakou si děti mají připravit. Potom si pouze rozdělí role a jde se hrát :-). Součástí textů jsou režijní poznámky. Je to perfektní podklad pro třídu, která chce secvičit své vlastní představení.

PRACOVNÍ PŘÍLOHA
Ale to není vše. Když skončí pohádka a zazvoní zvonec, ještě není konec. Můžete se vrhnout na PRACOVNÍ PŘÍLOHU a popustit uzdu své kreativitě. Pohádkový motiv se prolíná celou přílohou a všemi pracovními listy. Uvnitř naleznete omalovánky jednotlivých loutek, matematické úkoly, logické hádanky, hodiny, dny v týdnu, psací cviky. Součástí jsou také jednotlivé šablony na výrobu loutek, ale tentokrát si je můžete přizpůsobit a dotvořit zcela k obrazu svému

PROČ JSME MATERIÁL VYTVOŘILI?
Chtěli jsme vytvořit manuál pro rodiče či pedagogy, kteří pracují s dětmi a divadlem. K sepisování scénářů nás inspirovaly naše vlastní děti, protože jsme jim chtěli pořídit nejen loutkové divadlo, ale právě celou řadu napínavých, veselých, poučných a zábavných příběhů. Aby děti nad příběhem přemýšlely a případně vymyslely i jiný děj.
S pracovními přílohami to bylo obdobné, protože pohádka neskončila tím „zvoncem na konec“, ale o pohádce se další dny mluvilo, rozebíral se děj, až z rozhovorů nenásilně vyplynula potřeba doplnit pohádku rozborem či pracovní přílohou.

PROČ SI MATERIÁL STÁHNOUT?
Stahujete si nejenom text, ale kvalitní program pro děti na mnoho hodin či dnů. Stahujete si zábavu, která má smysl, baví všechny, a v dětech rozvíjí obrovskou kreativitu i celou řadu další schopností. Např. komunikaci, spolupráci, improvizaci, rétorické schopnosti. Nenásilně, přirozeně, zábavně. 

PRO KOHO JE MATERIÁL VHODNÝ?
Materiál je vhodný pro rodinu, třídu anebo pro jakoukoliv skupinku dětí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyberte si pohádku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Určeno pro: holku, kluka
Věk: pro děti od 3 let
Rozvíjí: rétoriku, komunikaci, improvizaci, představivost, fantazii, kreativitu, manuální zručnost
Vyrobeno v Evropě: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: