Ocenění, certifikáty

THE RIGHT TOY EXPERT'S CHOICE - Ocenění odborníků SPRÁVNÁ HRAČKA
V roce 2016 jsme získali prestižní ocenění odborníků Správná hračka. Na toto ocenění jsme velice hrdí; certifikát vydává Sdružení pro hračku a hru, který zaštiťuje odborníky a osobnosti z Unie výtvarných umělců ČR, Asociace předškolní výchovy a Asociace hračka.

Myšlenka oceňovat kvalitní výrobky certifikátem vznikla již v roce 1994. Cílem je podpora vývoje, výroby i prodeje správných a nezávadných hraček s přidanou edukativní hodnotou a jejich rozšiřování mezi dětskou populací. Hračky, které toto ocenění získají, jsou označeny zeleným logem, které signalizuje rodičům a pedagogickým pracovníkům, že hračka má kromě všech předepsaných vlastností estetické a výchovné kvality vhodné pro rozvoj schopností dětského uživatele.

THE RIGHT TOY EXPERT'S CHOICE - Ocenění odborníků SPRÁVNÁ HRAČKA

Správná-hračka-1160-x-441-česky

 

TESTOVÁNO NA DĚTECH
Podrobili jsme se nezávislému testování hraček a divadélka dopadla báječně!

Získala od testujících 100%!!!
Šest rodin otestovalo loutkové divadélko Kašpárek. Základní sadu divadélka jsme doplnili o klasické pohádky Červenou Karkulku a Perníkovou chaloupku. Podívejte se na výsledky a videa z průběhu testování 

Certifikat_divadlo

GRAND PRIX veletrhu FOR TOYS 2018
Získali jsme Čestné uznání za výrobek Loutkové divadlo TROJPOHÁDKA Červená Karkulka

Letńany---pouze-foto

 

DOBRÁ HRAČKA 2016
Získali jsme 1.cenu v kategorii pro předškolní děti jako jediní čeští výrobci.
Zapojilo se 1114 rodičů, kteří vybírali nejlepší hračky pro šest věkových kategorií dětí.

Projekt Dobrá hračka vznikl jako reakce na absenci platformy, která by v českém prostředí prezentovala a podporovala kvalitní hračky, přinášela rodičům inspiraci a tipy pro rozvíjející zábavu jejich ratolestí.

Takové ocenění nás nesmírně těší, ale současně velmi zavazuje. Plní nás pokorou i snahou jít neustále s vývojem divadla dopředu.

Dobrá hračka 2016 - tisková zpráva

logo